20 02 2012

Müjde ! Caillou Mobilyaları çıkıyor...

Müjde ! Caillou Mobilyaları çıkıyor... |  görsel 1

 

Caillou Lisanslı Mobilyalar, Çocuk Odalarını Süsleyecek Çizgi film karateri Caillou lisanslı mobilya ürünleri, çocukların ve gençlerin odalarını süsleyecek.
Çizgi film karateri Caillou lisanslı mobilya ürünleri, çocukların ve gençlerin odalarını süsleyecek. Caillou'nun Türkiye distribütörlüğünü alan Dilay Mobilya, Bebek ve genç odasını hem ülke içine hem ülke dışına satmayı planlıyor.

Ünite Dünyası  ön plana çıkan İnegöl'de faaliyet gösteren firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Azmettin Gündüz, "Bu yıl bütün bu konseptimizin yanında yeni bir bebeğimiz oldu. Bildiğiniz üzere Caillou Türkiye'de ve dünyada bilinen bir çizgi film karakteri. Biz de Dilay Mobilya olarak bunun lisansını aldık. Bu lisansla birlikte Bebek odası ve genç odası olarak Caillou lisansı ile ürünler üreteceğiz." dedi.

İlk defa Caillou'nun mobilyasını İstanbul Mobilya Fuarı'nda(İMOB) CNR'da teşhir edeceklerini belirten Gündüz, "Ürünlerimiz henüz Ar-Ge aşamasında. Ama diğer genç odalarından pahalı bir ürün olmayacak. Hemen hemen aynı standartlarda ve fiyatlarda ürün çıkartmayı düşünüyoruz." diye konuştu.

Firmanın teşhir salonunda çocukları gezdirip, ürünler ile ilgili çocuklardan bilgiler alan Gündüz, şunları söyledi:

"Caillou ürünlerinin potansiyel müşterisi çocuklar. Bugün örnek ürünlerimizi çocuklarla paylaştık, onlara gösterip fikirlerini aldık. Onların kanaatleri, bize söyleyecekleri çok önemli. Çocuklarımızın nelere dikkat ettiklerini, hangi karakterlere daha çok ilgi gösterdiklerini gördük ve kendileri ile mini bir ankette yaptık. Buradan çıkacak neticelere göre de varsa değişecek bir şeyler onları değiştireceğiz ve daha güzel ürünler çıkarmanın planlarını yapıyoruz."

0
0
0
Yorum Yaz